Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Komentarjev

 1. Zemrie Ahmetaj

  Zemrie AhmetajPred 2 urami

  👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊

 2. Edison Zaraj

  Edison ZarajPred 7 urami

  Mir et

 3. Emily An

  Emily AnPred 12 urami

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

 4. Nderim Hajdari

  Nderim HajdariPred 22 urami

  Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

 5. Kumrije Veliq

  Kumrije VeliqPred dnevom

  Ju lumt goja po mir po knoni

 6. bowen voowy

  bowen voowyPred dnevom

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 7. Izet Muhadri

  Izet MuhadriPred dnevom

  Goja julumt ozot

 8. Emily An

  Emily AnPred 12 urami

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 9. Fatmire “fitore” Arifi

  Fatmire “fitore” ArifiPred dnevom

  Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

 10. life is beautiful

  life is beautifulPred 2 dnevi

  *ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

 11. Entela Belulaj

  Entela BelulajPred 2 dnevi

  Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

 12. Miraxh Miraxh

  Miraxh MiraxhPred dnevom

  ❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

 13. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuyPred 3 dnevi

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 14. bowen voowy

  bowen voowyPred dnevom

  life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

 15. Hajriz Balinca

  Hajriz BalincaPred 3 dnevi

  Gjitha ash tu

 16. Александр Кузьмин

  Александр КузьминPred 3 dnevi

  Доброго дня.

 17. Hatixhe osmani

  Hatixhe osmaniPred 3 dnevi

  Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

 18. Joanna

  JoannaPred 3 dnevi

  Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

 19. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuyPred 3 dnevi

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 20. Entela Salko

  Entela SalkoPred 3 dnevi

  Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

 21. mirimusaj mirimusaj

  mirimusaj mirimusajPred 3 dnevi

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 22. abo nement

  abo nementPred 4 dnevi

  c'est une farce...................hum................ratée

 23. minij hooi

  minij hooiPred 4 dnevi

  Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

 24. Shkekqim Hysa

  Shkekqim HysaPred 4 dnevi

  Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

 25. Lazim Konesha

  Lazim KoneshaPred 4 dnevi

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 26. Januz Nishori

  Januz NishoriPred 4 dnevi

  ju lumt

 27. gold.agfansat

  gold.agfansatPred 4 dnevi

  ❤️😍

 28. minij hooi

  minij hooiPred 4 dnevi

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 29. bofooit gojo

  bofooit gojoPred 4 dnevi

  O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

 30. TheChosen

  TheChosenPred 4 dnevi

  You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

 31. Anna Stone

  Anna StonePred 4 dnevi

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 32. Klevis Shabi

  Klevis ShabiPred 4 dnevi

  Jeni super ju knoft zemra

 33. bofooit gojo

  bofooit gojoPred 4 dnevi

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 34. Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale

  Recetat e Nurajes - Gatime InternacionalePred 4 dnevi

  Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

 35. Ida Koleci

  Ida KoleciPred 4 dnevi

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 36. Genti Gjoka

  Genti GjokaPred 5 dnevi

  Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

 37. Fatime Shehu

  Fatime ShehuPred 5 dnevi

  Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

 38. Kumrije Veliq

  Kumrije VeliqPred 5 dnevi

  Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

 39. Lodi Hidri

  Lodi HidriPred 5 dnevi

  👑👑💖💖💎💎

 40. Kristian Prendi

  Kristian PrendiPred 5 dnevi

  Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

 41. Leaa Rahovec

  Leaa RahovecPred 5 dnevi

  Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨

 42. Ajshe Gashi-Cocaj

  Ajshe Gashi-CocajPred 5 dnevi

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 43. Valbona salihu

  Valbona salihuPred 5 dnevi

  O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

 44. Ptao Tom

  Ptao TomPred 5 dnevi

  Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

 45. Bujar Sinani

  Bujar SinaniPred 5 dnevi

  PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

 46. Atid Itarba

  Atid ItarbaPred 5 dnevi

  Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 47. Drita ademaj

  Drita ademajPred 5 dnevi

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 48. Gerta Kaca

  Gerta KacaPred 6 dnevi

  Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

 49. Ptao Tom

  Ptao TomPred 5 dnevi

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 50. Nana SG

  Nana SGPred 6 dnevi

  Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

 51. Josely

  JoselyPred 6 dnevi

  Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

 52. Felleze Lamce

  Felleze LamcePred 6 dnevi

  Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

 53. Shashi Goud

  Shashi GoudPred 6 dnevi

  slthrow.info/solution/l87dm8izh8Wl08g/video.html

 54. Ndoc Brulaj

  Ndoc BrulajPred 6 dnevi

  Shume bukur

 55. Selime Meco

  Selime MecoPred 6 dnevi

  Super keng

 56. Dorina Shala

  Dorina ShalaPred 6 dnevi

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 57. Dorina Shala

  Dorina ShalaPred 6 dnevi

  Bukur shumm❤❤

 58. eli

  eliPred 6 dnevi

  Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

 59. Shqipe Lami

  Shqipe LamiPred 6 dnevi

  Api

 60. Silvana Kume

  Silvana KumePred 6 dnevi

  N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

 61. Lumturi Xhuti

  Lumturi XhutiPred 6 dnevi

  Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

 62. Xy Pr

  Xy PrPred 6 dnevi

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 63. cqvio doli

  cqvio doliPred 6 dnevi

  ❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

 64. DugiJaguarLata

  DugiJaguarLataPred 6 dnevi

  Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

 65. Arjon Sokolaj

  Arjon SokolajPred 6 dnevi

  Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

 66. Besart Miftari

  Besart MiftariPred 6 dnevi

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 67. Fiqirete Sade

  Fiqirete SadePred 6 dnevi

  💞

 68. cqvio doli

  cqvio doliPred 6 dnevi

  ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 69. Blerta Hasaj

  Blerta HasajPred 6 dnevi

  Bravo super keng ju knoft zemra

 70. Fatjon Ndreca

  Fatjon NdrecaPred 6 dnevi

  Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

 71. Hoxha Mimoza

  Hoxha MimozaPred 7 dnevi

  Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

 72. senni bgon

  senni bgonPred 7 dnevi

  O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

 73. Duk Goraj

  Duk GorajPred 7 dnevi

  JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

 74. Vincenzo Bajraktari

  Vincenzo BajraktariPred 7 dnevi

  🤍🤍

 75. Rabie Ivziku

  Rabie IvzikuPred 7 dnevi

  Kenge mrekulli👑🌟

 76. Rifat Zaraj

  Rifat ZarajPred 7 dnevi

  Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚

 77. senni bgon

  senni bgonPred 7 dnevi

  Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 78. Zekije Kabashi

  Zekije KabashiPred 7 dnevi

  Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88

 79. Hateme Shabani

  Hateme ShabaniPred 7 dnevi

  Ju lu..mt

 80. Jeni Xhameta

  Jeni XhametaPred 7 dnevi

  Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 81. Kamenica Qameri

  Kamenica QameriPred 6 dnevi

  shum e bukur kenga❤❤

 82. T R

  T RPred 7 dnevi

  U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi

 83. Haxhere Syla

  Haxhere SylaPred 7 dnevi

  Ju knoft zemra.

 84. Faton Arifi

  Faton ArifiPred 7 dnevi

  ♥️♥️

 85. nijuo joing

  nijuo joingPred 7 dnevi

  Ju knoft zemra💕

 86. Naije Demaj

  Naije DemajPred 7 dnevi

  Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺

 87. annag cocl

  annag coclPred 8 dnevi

  Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱

 88. Kimete Balliu

  Kimete BalliuPred 8 dnevi

  Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 89. nijuo joing

  nijuo joingPred 7 dnevi

  Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 90. Skender Curri

  Skender CurriPred 8 dnevi

  Qetesi shpirti jeni

 91. Dean Sefa

  Dean SefaPred 8 dnevi

  Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 92. Vlora

  VloraPred 8 dnevi

  💖🙏🇦🇱

 93. annag cocl

  annag coclPred 8 dnevi

  zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 94. Sabrije Zekaj

  Sabrije ZekajPred 8 dnevi

  Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏

 95. Hasime Ahmeti

  Hasime AhmetiPred 8 dnevi

  shum ja ke qellu me ket keng urime

 96. Jeton Selmani

  Jeton SelmaniPred 8 dnevi

  Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

 97. Bukurie Ferati-Zeqiri

  Bukurie Ferati-ZeqiriPred 8 dnevi

  Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️

 98. almendu alpa

  almendu alpaPred 8 dnevi

  Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot

 99. almendu alpa

  almendu alpaPred 8 dnevi

  Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏

 100. Joelr Guooltti

  Joelr GuoolttiPred 8 dnevi

  According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.

 101. Artur Hoxha

  Artur HoxhaPred 8 dnevi

  Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 102. Lule Zefi

  Lule ZefiPred 8 dnevi

  Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 103. Orgito Meco

  Orgito MecoPred 8 dnevi

  Super keng🙏🙏

 104. Shkodra Shkodra

  Shkodra ShkodraPred 8 dnevi

  Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet

 105. Hava Gashi

  Hava GashiPred 8 dnevi

  Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 106. Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa

  Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo HasaPred 8 dnevi

  Bravoooooo ju lumt goja ...suksese paci jeten e gjat

 107. vliduu zeeb

  vliduu zeebPred 8 dnevi

  O se na e gzut zemren neve gjysheve ju lumte goja te dyve jeni nje duet i qellum vazhdoni kshu ju duam shume🇦🇱❤

 108. Rezarta Meaj

  Rezarta MeajPred 8 dnevi

  Zoti te rujt jeni te mrekullushem

 109. Kimete Sadiku

  Kimete SadikuPred 8 dnevi

  Ju lumet goja me kete kenge te mrekullueshme! Goldi insha Allah nena jote pret edhe shume e shume nipa e mbesa!

 110. Shkodra Shkodra

  Shkodra ShkodraPred 8 dnevi

  Das lied ist sehr wertvoll im leben kann mann nicht alles haben die wichtigsten fehlen lebenslang 🥺🥺😭😭😭😭

 111. HIRO SHAFIK

  HIRO SHAFIKPred 8 dnevi

  Ni

 112. vliduu zeeb

  vliduu zeebPred 8 dnevi

  Warum sollte mich das interessieren?

 113. zuygj bnsv

  zuygj bnsvPred 8 dnevi

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.