60 sekonda: Tea Trifoni

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komentarjev

 1. WS CRYSTAL 9

  WS CRYSTAL 9Pred 4 urami

  Virgjerin se ka humb por udhën e ka humb kjo lavire

 2. Cace Bita

  Cace BitaPred 6 dnevi

  O Tea, Ropt!

 3. Jeton Sejdiu

  Jeton SejdiuPred 11 dnevi

  Je e mire sa muti jem

 4. Elton Daily

  Elton DailyPred mesecem

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane tek kanali ynë.

 5. Rexhe Buqaj

  Rexhe BuqajPred mesecem

  Edc

 6. soiung toiue

  soiung toiuePred mesecem

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 7. seeni gzty

  seeni gztyPred mesecem

  😚😚

 8. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytPred mesecem

  ty veq ne vesh je e virgjer

 9. Rock girl

  Rock girlPred mesecem

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 10. SABIT Ismaili

  SABIT IsmailiPred mesecem

  ty veq ne vesh je e virgjer

 11. soiung toiue

  soiung toiuePred mesecem

  Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 12. anonimous really

  anonimous reallyPred mesecem

  Ke humbe dhe virgjerine e kerthizes madje jo veq te pickes

 13. seeni gzty

  seeni gztyPred mesecem

  Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 14. Valonberisha

  ValonberishaPred mesecem

  Berati tha qe ta ka humbur😅😅😅

 15. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytPred mesecem

  😄😄😄😄

 16. Angela xhaferi

  Angela xhaferiPred mesecem

  Epo mashtruese do dhe hapsire tv

 17. Rock girl

  Rock girlPred mesecem

  Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 18. Arbana Osmani

  Arbana OsmaniPred mesecem

  Ofendimet fyerjet ruani per vete Kush i ka ne gjak sepse Tea eshte per lakmi nje vajz plot vlera...E eduakuar e qet e sjellshme e shum t'jera qe si gjdo femer

 19. Rock girl

  Rock girlPred mesecem

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 20. Anna Mirela Paloka

  Anna Mirela PalokaPred mesecem

  Tea 💖

 21. official adss

  official adssPred mesecem

  Shko chijuuu

 22. DepressedGirlButHappy

  DepressedGirlButHappyPred mesecem

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 23. DepressedGirlButHappy

  DepressedGirlButHappyPred mesecem

  Nje kohe te mora inat qe dola tradhetare dole me beartin e program me andin por tani tbesoj olsa tka shantazhu je shum e mbel me ledjanen vajza me e edukuar

 24. Thee Kamikaz

  Thee KamikazPred mesecem

  Berati e ka qi nvesh hahahhaha

 25. anxhela ago

  anxhela agoPred mesecem

  TEA YLLLL LULE DIELLI 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

 26. Mom & Dad Number one

  Mom & Dad Number onePred mesecem

  you are and you will remain a star ... I like you very much

 27. Flamur Kyqyku

  Flamur KyqykuPred mesecem

  Jo se ke humbur hala ne frigorifer eke veq e jep kaj her per bamirsi

 28. Fidaim Ademi

  Fidaim AdemiPred mesecem

  Me ket vorgjeri cdo njeri tu e pyte na thinet karin

 29. lule lulee

  lule luleePred mesecem

  Kjo esht pler femer po ik o debil

 30. Eg Zon

  Eg ZonPred mesecem

  Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 31. Maida's Channel

  Maida's ChannelPred mesecem

  😄😄😄😄

 32. prizren official

  prizren officialPred mesecem

  Nga tumin je nis o Tea.

 33. Tea Tea

  Tea TeaPred mesecem

  Po mos thuaj kush te tha qe e kam humbur se s'hame bar ne, kujtoje kohen ne Boge me Beartin, nese sdo pergjigjesh pytjes thjesht mos u pergjigj😏

 34. Ready _

  Ready _Pred mesecem

  Ishte nje thumb i drejtperdrejte ndaj sindit skishte te bente me beartin kur shikoni vidion mundohuni dhe te kpt cfr ka dash t thot autori

 35. R M

  R MPred mesecem

  Tea kuçka

 36. iamkida

  iamkidaPred mesecem

  teaa kur beje si e urt ne emsion shiko si bone tash

 37. e.k 123

  e.k 123Pred mesecem

  @anxhela ago I eshte rritur mendja qe kur vuri balonin😎😎

 38. anxhela ago

  anxhela agoPred mesecem

  pse si u be ?

 39. Laureta Hoti

  Laureta HotiPred mesecem

  Saemire

 40. lumi hoxha

  lumi hoxhaPred mesecem

  Mashtruese!!! Si ke fytyre akoma e del ne ekran? Vazhdon akoma dhe mashtron. Nuk komunikoj thote me asnje djale nga emisioni, e cdo dite story me Fatjonin.

 41. lumi hoxha

  lumi hoxhaPred mesecem

  @anxhela ago m...e henksh.

 42. anxhela ago

  anxhela agoPred mesecem

  Mos ha mut .Ajo e pranoi qe vetem me Fatjonin eshte shoqe se nfnd te fundit ajo vet i hedh ne rrjet . DHE PERSE DUHET TE TE TEEGOJ JETEN PERSONALE TY ? LEQE ÀJO SKA ARSYE PSE TE GENJEJ

 43. thelegendtayna

  thelegendtaynaPred mesecem

  1cm me e gjat se un Tea 😂😂😂

 44. Flori Flori

  Flori FloriPred mesecem

  Normale qe se ke humb virgjerin se e kep kur don 😂😂😂

 45. darvina vina

  darvina vinaPred mesecem

  Per virgjerin e pyte per ne vesh apo...😂

 46. Elda çela

  Elda çelaPred mesecem

  Shum.e.bukur.tea.yll.je.❤

 47. Dona Fusha

  Dona FushaPred mesecem

  Yll je tea yll

 48. Drita Dobrunaj

  Drita DobrunajPred mesecem

  Bukuroshe sie Shun e Menqur 💞😚

 49. Bali Bali

  Bali BaliPred mesecem

  Aktore ma te madhe nuk ka si qikjo kurva

 50. Menara Mamuti

  Menara MamutiPred mesecem

  Pse e imiton shqipen kush tha qe e kam humbur

 51. Ready _

  Ready _Pred mesecem

  Nuk ishte imitim ishte thumb per sindin qe mori ate pak fam me ate virgjerine😉😅

 52. Peter Johnssen

  Peter JohnssenPred mesecem

  Mendoj qe shume e kemi paragjykuar te gjithe Cdo kush e sulmonte ne ate periudhe por askush nuk sulmoi andin .. dua te them qe burri ka pesh me shume se gruaja ...

 53. Eva Sh.

  Eva Sh.Pred mesecem

  @Arjan Tv jam mjaftueshem vjec per te kuptuar dhe per te patur nje mendim te pelqen ty apo jo. Gjithsesi faleminderit per mendet qe me dhe

 54. Arjan Tv

  Arjan TvPred mesecem

  @Eva Sh. Tea u mbante si vajz e mir dhe doli me komplet tjeter prandaj.. Kurse andi u dinte qe esht genjeshtar qe aty ne emision. Sa vjece je ti qe nuk arrin ta kuptosh pse Tean e sulmuan me shum aty? Edhe per Melisen e dinin te gjith se esht Kokrra e kurves.. Tea shtirej si vajza e urt e mir dhe doli komplet tjeter

 55. anxhela ago

  anxhela agoPred mesecem

  @Eva Sh. po

 56. Eva Sh.

  Eva Sh.Pred mesecem

  Po skuthi skuth mbetet. Femra gjithmon kryqezohet. Tek e fundit asnje nuk doli cift i vertet nga ai program por si beri me pershtypje njeriu. Kurse Tea doli sheshit e para u pelqye shum prandaj dhe zhgenjeu shume. Por mbetet me e mira.

 57. Shqipe Shala

  Shqipe ShalaPred mesecem

  Je yll metvertet

 58. Nona Nona

  Nona NonaPred mesecem

  Baxhell femer mundohet te mbaj qendrim pozitiv kur nderkoh edin dhe vet qe je negative

 59. Nona Nona

  Nona NonaPred mesecem

  @anxhela ago oj kare femer mos komento se bije ne se qe je vet tea

 60. anxhela ago

  anxhela agoPred mesecem

  Nga e di ti ? NGA E NXORE KETE KONKLUZION ? Eshte njeri si mua dhe ti o TRAP

 61. Nexhmije Sejdiaj

  Nexhmije SejdiajPred mesecem

  Shum e embel je Tea

 62. Qu een

  Qu eenPred mesecem

  baby Tea👼🏼👸🏼

 63. Roma Roma

  Roma RomaPred mesecem

  Tea shum e mir je😘❤

 64. Marie Merkuri

  Marie MerkuriPred mesecem

  Tea💎 gjithemone do te jete 1 nga te gjitha Vajzat e Perputhjes👑⭐☀️🌻🌻🌼🌼🌷🌷🦋🦋💕💕💕💕💕💕😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 65. Hall Of Fame

  Hall Of FamePred mesecem

  Ne vesh e virgjer je ti mos tanin

 66. Anisa Balla

  Anisa BallaPred mesecem

  Anisa is the best possible solution to a level of business owners or businesses who have a good decision to take advantage from your business partners will continue working with you to help with the company's business environment and you can achieve the goals they want from them because they Don't want to make sure that your company before they have been through a lot more business partners will have the opportunity for them in Paterson in order for the future will be able for many reasons why you should be doing with the company's customers and customers will be able not only because of the business to be able to help you get your best performance in terms they want to know your business partner with a strong economy and your business partners with a strong customer support is important because they're not working for the future will take place without any idea how to make a difference between buying and investing money into your own experience before they have been able with this year long time in your career goals for your business partners that they are willing with them because they're going through the same situation but you have a good decision about the company to ensure you are doing something new for your company before the company will be responsible with our customers for our customers and customers are going through the same level process and you have a good deal with the company to make sure they know how to make a decision to take the job market and will be responsible to them in Paterson in the future to become more productive than you are going through your work to make a good understanding aboutthe business will continue with your business partner to make the decision easier and more efficient business and marketing efforts and make them feel comfortable and more importantly that they have been able through your work to make a good understanding aboutthe business experience and experience to be successful and profitable companies are doing well with your business partner to help you find your business partner for your company before they have been able with this year long time in the best interests you have the opportunity for a long period of time and time to get the job you wanted and what they want from

 67. Diar

  DiarPred mesecem

  Bish

 68. Awi Channel

  Awi ChannelPred mesecem

  Sa un e gjat koke loqk pershtatmi🤣😂

 69. ARLIND Gaming

  ARLIND GamingPred mesecem

  H€H€

 70. C Alb

  C AlbPred mesecem

  Te gjitha e kane dasht Justin Bieber ne nje faze te jetes🤩😂

 71. sad n horni

  sad n horniPred 24 dnevi

  Who's we

 72. irisa S . H

  irisa S . HPred mesecem

  Vece meje hahahah

 73. Nassy Marchi

  Nassy MarchiPred mesecem

  hahahahahahahahahaahhaha

 74. 😏S_Angel😣

  😏S_Angel😣Pred mesecem

  @lena gena hahahhahaha Fiks😅

 75. Ledia Dushi

  Ledia DushiPred mesecem

  Un jooo

 76. meci baba kejttt

  meci baba kejtttPred mesecem

  Kush tha qe jom virgjine (ty veq edhe Enver Hoxha ka met pa te qi)

 77. Llajna Llajna

  Llajna LlajnaPred mesecem

  Ti qaq din me i bo Budall njerzit edhe e besojn qe je e virgjer 😂😂

 78. Gashi Rms

  Gashi RmsPred mesecem

  Kurva nr 1

 79. Okay pse jo

  Okay pse joPred mesecem

  I editoj por jo photoshop Really?? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 80. Moza Moza

  Moza MozaPred mesecem

  @alter ego Editim photoshop dallon si muti me kaken, mos u kapni per fjale, zjarmi me dru zjarmi me gaz, te dyja djegin njesoj, kshtu qe keto bukuroshet e ekranit 70% dallojn nga fotot me videolive🤷‍♀️

 81. Okay pse jo

  Okay pse joPred mesecem

  @alter ego kuptimi i komentit tim e dashur nuk ishte ai qe po shpregon ti, dallimin mes editimit dhe photoshopit, por faktin qe e mohon se ben photoshop ne cdo foto, likee,, ne nuk ham bar, arrijme te dallojme kaq gje 🙂

 82. alter ego

  alter egoPred mesecem

  @Okay pse jo me editim ajo nenkupton alterim te ngjyrave, hijeve dhe eleminimin e ndonje imperfeksioni minimal, kurse me photoshop nenkupton ndryshimin drastik te 1 ose disa tipareve, me qellim jo per te permiresuar cilesine e fotos minimalisht (proces i pandashem i fotografeve profesionale), por per te tjetersuar subjektin e fotos. Normalisht ti e dije, po nganjehere s’te le deshira per te keqkuptuar qe ta pranosh.

 83. Okay pse jo

  Okay pse joPred mesecem

  @_bulla_ 2003 jo na e meso ti

 84. _bulla_ 2003

  _bulla_ 2003Pred mesecem

  Besoj e di ndryshimin mes edit dhe photoshopit

 85. Iris Lako

  Iris LakoPred mesecem

  Bearti join dhe virgjeri😂😂😂❤

 86. Rock girl

  Rock girlPred mesecem

  Per virgjerin e pyte per ne vesh apo...😂

 87. Eva Sh.

  Eva Sh.Pred mesecem

  Aman moj sa e bukur qe je🌟🥰 Po pse genjen qe sflet me asnje flet me Fationin😕

 88. iamkida

  iamkidaPred mesecem

  jane thjesht shoke

 89. •Shadow Luna•

  •Shadow Luna•Pred mesecem

  E kishte fjalen me mesazhe

 90. Asani Asan

  Asani AsanPred mesecem

  Kush tha se kam humbur o zot

 91. Elena Hekurani

  Elena HekuraniPred mesecem

  Ironia left the chat 🤦‍♀️😂😂

 92. anisa nisa

  anisa nisaPred mesecem

  je si shpirt😍💕💕💕💕💕

 93. Elena Hekurani

  Elena HekuraniPred mesecem

  I dua prgj tua spontane dhe buzeqeshjen tende te bukur,ishalla lart e me lart o shpirt i bardhe kush te njeh e di cfar njeriu je e cfar zemre ke 😍😍

 94. Elena Hekurani

  Elena HekuraniPred mesecem

  Sa e bukur zmr yll

 95. King End

  King EndPred mesecem

  Kjo esht shpell 😂

 96. Alma Veseli

  Alma VeseliPred mesecem

  Sa e mire je ❤

 97. Florindo Hysa

  Florindo HysaPred mesecem

  🥰 shum e bukur je po pyetjen e fundit pergjigjen sikur e ke Kopjuar nga shqipja po mbetesh akoma yll

 98. Eljona Gashi

  Eljona GashiPred mesecem

  Pajtohem me ty 😉😉😉

 99. I hate padrejtesite

  I hate padrejtesitePred mesecem

  Po kjo shqipen e Ka Mike zemre Jan dakorduar bash ti Qin ropt lekut me dramat e Tyre se bashku te fitojn kllika sa per sharjet e Kan ditur jemi popull nga fryn era prap ju besojm

 100. Riza Collaku

  Riza CollakuPred mesecem

  Ta ka ca bearti kafazin 🇬🇧🇬🇧🇬🇧

 101. anxhela ago

  anxhela agoPred mesecem

  Nga e di ti

 102. arlinda rexhepi

  arlinda rexhepiPred mesecem

  😚😚

 103. beauty girl

  beauty girlPred mesecem

  Kush tha qe e kam humbur????? Nime qitash robt🤬

 104. Linda L

  Linda LPred mesecem

  😍😍😍

 105. Berisha12 A.berisha

  Berisha12 A.berishaPred mesecem

  Ylli🤩🤍

 106. Ella One

  Ella OnePred mesecem

  😍😍😍😍

 107. Shqipe Thaqi

  Shqipe ThaqiPred mesecem

  Mat bukur eka gjoksin vllavi im

 108. Elena Hekurani

  Elena HekuraniPred mesecem

  @Valon Binaj ik mor injorant pse jot moter po u lidh nuk eshtr me goce e mire

 109. Valon Binaj

  Valon BinajPred mesecem

  Valla qudi qe su kan nlidhje edhe me Gomarin tim qekjo 🤦‍♂️🤦‍♂️

 110. army ot7

  army ot7Pred mesecem

  @Elena Hekurani ahhahahahhaha

 111. Elena Hekurani

  Elena HekuraniPred mesecem

  Vellai paska ber operacion plastik me u bo femer mduket😂😂😂

 112. army ot7

  army ot7Pred mesecem

  Me siguri je qorr se ska mundesi 😂