thisisnoizy
thisisnoizy
thisisnoizy

instagram.com/noizy
www.illyrianbloodline.com

Komentarjev
 1. Danjel Prendi

  Danjel PrendiPred 16 urami

  2021 🥺❤

 2. Castelo Branco

  Castelo BrancoPred 16 urami

  arent these lot too old for the gangster rap man are nearly 40 lol

 3. ervis uka

  ervis ukaPred 17 urami

  🔥👑👑🔥

 4. erdon THEpro

  erdon THEproPred 18 urami

  Tiovyfkgj

 5. Shqiptar Shqipe

  Shqiptar ShqipePred 18 urami

  Kshyrne ket shokin e noizyt tok so tu dit as shka o tu ba aty

 6. Вера Солощенко

  Вера СолощенкоPred 18 urami

  Рудный Андер Рэп

 7. Julian Fier

  Julian FierPred 18 urami

  Super hit 🔥🔥🔥🔥🥺

 8. ani hamollari

  ani hamollariPred 19 urami

  👑👑

 9. TOCA COOKIE GACHA

  TOCA COOKIE GACHAPred 19 urami

  O

 10. Edison Murati

  Edison MuratiPred 20 urami

  Ku i kam ato që thonj like kush i dëgjon në 2021 😄

 11. Armando Hoti

  Armando HotiPred 20 urami

  vinz🤴

 12. Arber

  ArberPred 21 uro

  2021 dhe akom degjohet

 13. Gent Halilaj

  Gent HalilajPred 22 urami

  Viti 2121 hala ktu noizy fans

 14. Elian Aruci

  Elian AruciPred 22 urami

  Eshte zjarr

 15. Elian Aruci

  Elian AruciPred 22 urami

  E shkrujta gabim mesazhin e 2

 16. Elian Aruci

  Elian AruciPred 22 urami

  Eshref zjarr

 17. Zeljko Pecirep

  Zeljko PecirepPred dnevom

  NUK🍼🍼🍼🍼

 18. Itzdino 93

  Itzdino 93Pred dnevom

  Nooooiiiizeeeeeyyyyy

 19. LYRIX BOY

  LYRIX BOYPred dnevom

  2021 🤫

 20. LYRIX BOY

  LYRIX BOYPred dnevom

  KJO KANG A LEGJEND🤣❤ 2021 ALA NIGJOHET😝🤣

 21. kledisa hoxha

  kledisa hoxhaPred dnevom

  Shume e bukur une e ndjek

 22. Ervin Gurabardhi

  Ervin GurabardhiPred dnevom

  Noizy number one

 23. Eri Itarb

  Eri ItarbPred dnevom

  2021 🔥🔥🔥🔥

 24. dellash

  dellashPred dnevom

  qr kjo kong bo namin ne koncerte dhe ne 2021

 25. Erald Rama

  Erald RamaPred dnevom

  Bravo Noizy

 26. Grigen Fiku

  Grigen FikuPred dnevom

  Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it

 27. Alban Allasufi

  Alban AllasufiPred dnevom

  2021

 28. Armando Ndreka

  Armando NdrekaPred dnevom

  2021

 29. Eduart Allushi

  Eduart AllushiPred dnevom

  Oooooooooo

 30. Doni Xhika

  Doni XhikaPred dnevom

  I ka kalu roki hahah

 31. Edi Kotili

  Edi KotiliPred dnevom

  Kenge e mire dhe super

 32. ff emanuel

  ff emanuelPred dnevom

  Ato qe ja kan inatin noizys karin tia han

 33. KRIMINELI_SEROVES

  KRIMINELI_SEROVESPred dnevom

  🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 34. Liridon Bedriu

  Liridon BedriuPred dnevom

  Hajde te lagjja🔥🔥🔥

 35. ovllakevllativlla

  ovllakevllativllaPred dnevom

  A E NIGJONI AKOMA 2021 ❤️ LIKE KREJT

 36. Flavio Zani

  Flavio ZaniPred dnevom

 37. Alesio Alesio

  Alesio AlesioPred dnevom

  Noizy ft MOZIK pls 😭😭😭😭😭😭😭

 38. NEEON neeon

  NEEON neeonPred dnevom

  Jam i pari qe po e degjon ne 2022

 39. Missbee Havior

  Missbee HaviorPred dnevom

  *Åglistå fruśtit chaltrå transgender .. lol*

 40. Roberto Zerani

  Roberto ZeraniPred dnevom

  Turn upp

 41. Student857 Student857

  Student857 Student857Pred dnevom

  srz duhet me bo ligj kush e sha ket legjend burg 20 vite

 42. Rigers

  RigersPred dnevom

  korrik 2021?

 43. Rigers

  RigersPred dnevom

  Go for 80M 🔥🔥🔥🔥🔥

 44. Gjithqka Shqip

  Gjithqka ShqipPred dnevom

  Kjo Kang ta then krejt breee

 45. Rifat Rufa

  Rifat RufaPred dnevom

  2021 najkush ej??

 46. Alban Sylejmani

  Alban SylejmaniPred dnevom

  Ti 12 vjef n Skenë Getor Selimi 24, Mir pi bika muzika e Geassyt qe thot: A e din kur un kom dhez, ti je sill neper vez.

 47. Ejsi Fejzo 👑❤️🌹💋🍯💞🥺

  Ejsi Fejzo 👑❤️🌹💋🍯💞🥺Pred dnevom

  Ok 👍👌🤭😺😁🙂👑

 48. Luan Salihu

  Luan SalihuPred dnevom

  2021 babo

 49. Veselaj Besjana

  Veselaj BesjanaPred dnevom

  2021 🥵

 50. Albi Mema

  Albi MemaPred dnevom

  A e ngjom njeri 1999 kte

 51. K 7

  K 7Pred dnevom

  Korrik 2021! 🤙🏻❤️

 52. tik tok istagran

  tik tok istagranPred dnevom

  😈😈👿👿👿👿👿

 53. ergjano

  ergjanoPred dnevom

  #e🥲💘🥺🤌

 54. Kevin Bergamo

  Kevin BergamoPred dnevom

  ❤️🙏

 55. Football Lover

  Football LoverPred dnevom

  Still 2021🇦🇱♥️

 56. Lyrics Girl

  Lyrics GirlPred dnevom

  2021??

 57. Lyrics Girl

  Lyrics GirlPred dnevom

  2021???

 58. Amir Bajrami

  Amir BajramiPred dnevom

  top noizy

 59. laatzeee

  laatzeeePred dnevom

  BOSS

 60. Nje Jet me Ty vlor

  Nje Jet me Ty vlorPred dnevom

  Noyzi 🔥🔥💦Te lagjia💪💪🔥🔥

 61. Eltion Kamerolli

  Eltion KamerolliPred dnevom

  Motren ta qifsha

 62. solid fox

  solid foxPred dnevom

  Noizy draco loadout.

 63. NEFAS TCCSL.

  NEFAS TCCSL.Pred dnevom

  Bomba!!!💯💯

 64. anja taga

  anja tagaPred dnevom

  Otr deri ne varr 💫💫

 65. anonymous fast

  anonymous fastPred dnevom

  Great big man this is fire🔥 rap best albanian..🇦🇱song

 66. Davide Imeraj

  Davide ImerajPred dnevom

  Ka edhe me shume

 67. Nevila Vila

  Nevila VilaPred dnevom

  Mendova qe pjesa e fundit eshte ben ne Tottenham 😊.

 68. Lorenz Lorenz

  Lorenz LorenzPred dnevom

  💥

 69. Ghost

  GhostPred dnevom

  Thats not a freestyle but it is good