Shyhrete Behluli
Komentarjev
 1. Zemrie Ahmetaj

  Zemrie AhmetajPred 2 urami

  👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊

 2. Edison Zaraj

  Edison ZarajPred 7 urami

  Mir et

 3. Emily An

  Emily AnPred 12 urami

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

 4. Nderim Hajdari

  Nderim HajdariPred 21 uro

  Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

 5. Kumrije Veliq

  Kumrije VeliqPred dnevom

  Ju lumt goja po mir po knoni

 6. bowen voowy

  bowen voowyPred dnevom

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 7. Izet Muhadri

  Izet MuhadriPred dnevom

  Goja julumt ozot

 8. Fatmire “fitore” Arifi

  Fatmire “fitore” ArifiPred dnevom

  Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

 9. Afro 123

  Afro 123Pred dnevom

  Zoti do ta fal ate nane se pendohet edhe lut zotin deri sa te vdes per ta falur e Amen ashtu qoft 🙏

 10. Afro 123

  Afro 123Pred dnevom

  O Zot fali ato nana se bajn abort 🙏

 11. Amin Lekaj

  Amin LekajPred 2 dnevi

  Aaa per mu ketë bajram pate ngushëllim jo urime mu ne ketë dite te shejtë me vdiq baba me mungon shumë babëëë Allahi te shpebleft me graden me te lartë te xhenetit 😢😢😢

 12. Hirisha Muharemi

  Hirisha MuharemiPred 2 dnevi

  ❤️🥰😘😘 Urime

 13. Bukurie Zeneli

  Bukurie ZeneliPred 2 dnevi

  ❤❤❤

 14. Jxjxjx Mslsos

  Jxjxjx MslsosPred 2 dnevi

  Nji jav i doni me pas ja ktheni nga e trasha ...❤❤❤❤

 15. Zejnie Uka

  Zejnie UkaPred 2 dnevi

  Te lumtë oj Shyhrete jemi krenar me ty!

 16. Rufki Haliti

  Rufki HalitiPred 2 dnevi

  ❤❤💜💜

 17. life is beautiful

  life is beautifulPred 2 dnevi

  *ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

 18. Entela Belulaj

  Entela BelulajPred 2 dnevi

  Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

 19. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuyPred 3 dnevi

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 20. Hajriz Balinca

  Hajriz BalincaPred 3 dnevi

  Gjitha ash tu

 21. Александр Кузьмин

  Александр КузьминPred 3 dnevi

  Доброго дня.

 22. Hatixhe osmani

  Hatixhe osmaniPred 3 dnevi

  Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

 23. Joanna

  JoannaPred 3 dnevi

  Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

 24. Entela Salko

  Entela SalkoPred 3 dnevi

  Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

 25. mirimusaj mirimusaj

  mirimusaj mirimusajPred 3 dnevi

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 26. abo nement

  abo nementPred 4 dnevi

  c'est une farce...................hum................ratée

 27. minij hooi

  minij hooiPred 4 dnevi

  Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

 28. Shkekqim Hysa

  Shkekqim HysaPred 4 dnevi

  Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

 29. Lazim Konesha

  Lazim KoneshaPred 4 dnevi

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 30. Januz Nishori

  Januz NishoriPred 4 dnevi

  ju lumt

 31. Esra Ramadani

  Esra RamadaniPred 4 dnevi

  Esra

 32. gold.agfansat

  gold.agfansatPred 4 dnevi

  ❤️😍

 33. bofooit gojo

  bofooit gojoPred 4 dnevi

  O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

 34. TheChosen

  TheChosenPred 4 dnevi

  You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

 35. Anna Stone

  Anna StonePred 4 dnevi

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 36. Klevis Shabi

  Klevis ShabiPred 4 dnevi

  Jeni super ju knoft zemra

 37. Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale

  Recetat e Nurajes - Gatime InternacionalePred 4 dnevi

  Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

 38. Ida Koleci

  Ida KoleciPred 4 dnevi

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 39. Genti Gjoka

  Genti GjokaPred 5 dnevi

  Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

 40. Fatime Shehu

  Fatime ShehuPred 5 dnevi

  Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

 41. Kumrije Veliq

  Kumrije VeliqPred 5 dnevi

  Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

 42. Lodi Hidri

  Lodi HidriPred 5 dnevi

  👑👑💖💖💎💎

 43. Kristian Prendi

  Kristian PrendiPred 5 dnevi

  Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

 44. Leaa Rahovec

  Leaa RahovecPred 5 dnevi

  Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨

 45. Ajshe Gashi-Cocaj

  Ajshe Gashi-CocajPred 5 dnevi

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 46. Sona Marku

  Sona MarkuPred 5 dnevi

  Vellon se pase hiq mir

 47. Valbona salihu

  Valbona salihuPred 5 dnevi

  O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

 48. Ptao Tom

  Ptao TomPred 5 dnevi

  Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

 49. Bujar Sinani

  Bujar SinaniPred 5 dnevi

  PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

 50. Diellza Bajraliu

  Diellza BajraliuPred 5 dnevi

  Hhhf

 51. Atid Itarba

  Atid ItarbaPred 5 dnevi

  Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 52. Gonxhe Balltiq

  Gonxhe BalltiqPred 5 dnevi

  👑👑🥰🎂🎉

 53. Drita ademaj

  Drita ademajPred 5 dnevi

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 54. Gerta Kaca

  Gerta KacaPred 6 dnevi

  Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

 55. Nana SG

  Nana SGPred 6 dnevi

  Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

 56. Josely

  JoselyPred 6 dnevi

  Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

 57. Felleze Lamce

  Felleze LamcePred 6 dnevi

  Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

 58. Shashi Goud

  Shashi GoudPred 6 dnevi

  slthrow.info/solution/l87dm8izh8Wl08g/video.html

 59. Ndoc Brulaj

  Ndoc BrulajPred 6 dnevi

  Shume bukur

 60. Selime Meco

  Selime MecoPred 6 dnevi

  Super keng

 61. Dorina Shala

  Dorina ShalaPred 6 dnevi

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 62. Dorina Shala

  Dorina ShalaPred 6 dnevi

  Bukur shumm❤❤

 63. eli

  eliPred 6 dnevi

  Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

 64. Shqipe Lami

  Shqipe LamiPred 6 dnevi

  Api

 65. Silvana Kume

  Silvana KumePred 6 dnevi

  N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

 66. Lumturi Xhuti

  Lumturi XhutiPred 6 dnevi

  Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

 67. Xy Pr

  Xy PrPred 6 dnevi

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 68. cqvio doli

  cqvio doliPred 6 dnevi

  ❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

 69. DugiJaguarLata

  DugiJaguarLataPred 6 dnevi

  Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

 70. Arjon Sokolaj

  Arjon SokolajPred 6 dnevi

  Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

 71. Besart Miftari

  Besart MiftariPred 6 dnevi

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 72. Fiqirete Sade

  Fiqirete SadePred 6 dnevi

  💞

 73. Shqipëria Tirana

  Shqipëria TiranaPred 6 dnevi

  Artiste e vertet🌹👑🇦🇱

 74. Shqipëria Tirana

  Shqipëria TiranaPred 6 dnevi

  ⭐🇦🇱👑👍

 75. Blerta Hasaj

  Blerta HasajPred 6 dnevi

  Bravo super keng ju knoft zemra

 76. Fatjon Ndreca

  Fatjon NdrecaPred 6 dnevi

  Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

 77. Hoxha Mimoza

  Hoxha MimozaPred 7 dnevi

  Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

 78. senni bgon

  senni bgonPred 7 dnevi

  O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

 79. Duk Goraj

  Duk GorajPred 7 dnevi

  JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

 80. Vincenzo Bajraktari

  Vincenzo BajraktariPred 7 dnevi

  🤍🤍