RTK
RTK
RTK

Kanali zyrtar i Radio Televizionit të Kosovës
Adresa: Rr. "Xhemail Prishtina" nr. 12
Prishtinë, 10000 Republika e Kosovës


Powered by OnAir.FM

Komentarjev
 1. RIZA HAJDARI

  RIZA HAJDARIPred 17 urami

  Pajtesa nr 1

 2. Anid Latifi

  Anid LatifiPred 17 urami

  ce une babi babi😂😂😂

 3. Toni H

  Toni HPred 18 urami

  Ju lumt,jeni më të mirët,😂😂😊😂

 4. Bleron Idrizi

  Bleron IdriziPred 18 urami

  Ti

 5. Bleron Idrizi

  Bleron IdriziPred 18 urami

  Urime

 6. Deliza Ahmeti

  Deliza AhmetiPred 18 urami

  Rebeka ma e bukra

 7. armend salihi

  armend salihiPred 18 urami

  Kush e kqyr vitin 2021

 8. Krasniqi Sefedin

  Krasniqi SefedinPred 19 urami

  Respekt per ish UQK ne e kosoves lavdi deshmorve shqiptar

 9. Krasniqi Sefedin

  Krasniqi SefedinPred 19 urami

  UQK UQk ja nuk Don Film veq histori dhe dretesi.

 10. altina 123

  altina 123Pred 19 urami

  morea

 11. Liandra Maxharraj

  Liandra MaxharrajPred 19 urami

  ♡♡♡♡

 12. Limon Ahmeti

  Limon AhmetiPred 19 urami

  hahahah

 13. OSɞCLAN OSɞCLAN

  OSɞCLAN OSɞCLANPred 19 urami

  Xheki: Pa pare se i pagujn me kartel (hahahahhahahaha)

 14. Aldrin Ajazi

  Aldrin AjaziPred 20 urami

  Iiwhinepeospzmisms49kroekw9ekeikeiskeolepeke9ekdukroekeorl0

 15. sabrush sabrije

  sabrush sabrijePred 20 urami

  Nana njerk pse nuk ven

 16. Duce Alievski

  Duce AlievskiPred 20 urami

  🌏🌎🌍🌎🌍🌎🌏

 17. Aldrin Ajazi

  Aldrin AjaziPred 20 urami

  7yt2iwt8whkkkkkw82u8ejwikiwt2yowy369

 18. Bukurie Muzaqi

  Bukurie MuzaqiPred 20 urami

  2021

 19. No Name

  No NamePred 20 urami

  Isha pjese e FSK dhe i kuptoje diciplinat psiko-fizike ne kazermen e Ferizajit.

 20. Amiir Hhhh

  Amiir HhhhPred 20 urami

  mI

 21. Edona Bytyqi

  Edona BytyqiPred 20 urami

  per mungesen e qarapave bëjnë lajme

 22. Rrahman Trolli

  Rrahman TrolliPred 21 uro

  Po verej suratin Serb te Baton Stanishiqin se si zgedhihet. Ky Adriatiku eshte klysh i serbosllavis qe po lepin ashtin si qen qe ua ka dhan Serbija dhe anmiqt e popullit shqiptar. Albin mos bisedo me keta trathtar.

 23. Agim Havolli

  Agim HavolliPred 21 uro

  Erisa

 24. Rrahman Trolli

  Rrahman TrolliPred 21 uro

  O mut Baton popullii e ka votu dhe e voton VV ne kryje me Albin Kurtin.

 25. Krasniqi Doni

  Krasniqi DoniPred 21 uro

  Krejt mir veq ju kisha lutt me qeta Missa shum po e prishni episoden shum Bajatica spo ka lezet me to as ni episod ...

 26. Berat Haliti

  Berat HalitiPred 21 uro

  🏵🏵🏵🌹🌱🌲🍀🍀☘️💐🌸💐💐🌺🌺🦄🦄🦄🦄🌺

 27. Realy Playy

  Realy PlayyPred 21 uro

  Vf

 28. Mendiana Ejupi

  Mendiana EjupiPred 21 uro

  9

 29. Rrahman Trolli

  Rrahman TrolliPred 21 uro

  O Adratik nuk kam besu se je kaq i poshter. E Ridvanin e kam kuptu moti ky eshte Jahudi me ide proserbe.

 30. Imelle Arlindilindi

  Imelle ArlindilindiPred 21 uro

  Albin kurti ka me formu qeverin populli e ka votu ne te kundert luft sivile hajnat kriminelat ne burge

 31. Rrahman Trolli

  Rrahman TrolliPred 21 uro

  O Albin mos bisedo me keta njerz a po shef si po zgerdhihen se nese behet luft ne Kosov ata i ndihmojn Serbis dhe mshifen midis Beogradit.

 32. Alma Morina

  Alma MorinaPred 21 uro

  No

 33. Rrahman Trolli

  Rrahman TrolliPred 21 uro

  O idiot Baton krejt fjalet e Albinit jan te verteta dhe po shifet haptas se Albini ka vizion per Kosoven. Pse po perkrah anmikun e shqiptarve Serbin o Adriatik o Baton Stanishiq.

 34. Arbenita Ademi

  Arbenita AdemiPred 21 uro

  Ahhahahah nfund ju busqeshi fytyra kur i pan paret

 35. Fadil Shabani

  Fadil ShabaniPred 21 uro

  Fhfutudiiwi2agudi

 36. Fadil Shabani

  Fadil ShabaniPred 21 uro

  Fkgktkrrkkktkrkgitirfitiriyitiyitoriy5i3ti3irto3oeoto3or94oeyitirigtifdw8tieigifeisivid122233333333333333333333333323333333333333

 37. Burhan Ferati

  Burhan FeratiPred 21 uro

  Bravooooooooooooo

 38. safije Alili

  safije AliliPred 21 uro

  RABA, PAJTESA REPUBLIKA JENI ME TE MIRE❤💜💚💕💓💖

 39. Rrahman Trolli

  Rrahman TrolliPred 21 uro

  O mut gazetari derr i flliqur qka po mron ti a iteresin e Serbis ne Kosov. O idiot Baton Staniqiq qka po don me than ti je trathtar i Kosoves. Ti je udbash i Serbis. Ti je per Serbin ne Kosov. Ti duhet te zhdukesh nga Kosova. Ti shko o flliqtan nga Kosova se po ta sheh sherrin.

 40. Curraj Eperm

  Curraj EpermPred 22 urami

  Pershendetje me respekte per trevat tona perl ne mes te europes kudo te kaloshe ne vendet tona eshte vendi me idashtun qe mundet te jen nje ven ne bote edhe pozocjoni gjeografik por edhe njerezit e mrekullueshem qe jane ne kto vende ku nuk e lene vendin kurre dhe jetojne ne qdo lloj kushtesh te mbijetojn e mos te ikun nga kjo mrekulli e zotit qe na fali natyren e njerzit e mrekullueshem por edhe lakmiqaret grabitesit e tokave e bjeshkevet tona si jane serbia me fuqite e barotit rusine super fuqi grabitqare me turqine pesqinde vjet dhe koha e vertetoj si iku turku pas pesqindvjetesh te ikun serbi ne rusin mbrojtes dhe greku nga jugu i shqiprise don zotit dhe sillet bashkimi komtare edhe njehere te shijojm tokat tona e bjeshke e vrri

 41. Tina Gjyheri

  Tina GjyheriPred 22 urami

  The company also plans 8million and the new company in new Jersey to offer more details and

 42. Isak Ujkani

  Isak UjkaniPred 22 urami

  Pajtes zemer je mat mir ska 🐇🐇🐇🦄🦄🦌🦌🕊🕊😘😘😘🍌🍉🍎🍏🇦🇱🇽🇰

 43. Sanije Alijmusaj

  Sanije AlijmusajPred 22 urami

  Yrsoteatafyaitdatdatidaitdstdstdiztidzitsitzfiydiyztidzidtsiyrststsys8rys8ysiyfydaapsusyhochvexuecxuvdvdw job ohbfbrchcherruuh3fh3hhrhrjtktjdighoax onbue ehofb fohbdh ke cwfjcrjwcrihvrhivpwdvhipiv2ehvhiwdlvipfwrpvhipcrwipvwfipvwrfivhprwvhip2fhvip2eihvp2eivhpdwdgivp2efvgipgwedivpwgefupg2euegpqffupqr2ruqgpegvuqpgfuocf2euo2fupupg28y0g1r8p2ery81e80egfg28pye2efy8pwfuofu2fog8p2fyey28pf2g8ppt813opyty1eoguoug1eoy23op1yuotp2ou2ptou2p3topy12piy14y9y1tyd8pr39pyfr9p3y68fpf691y3coy9u31fofuqgrygr9upfdp9yuqedgil3rg13ygoyfoyg1eoynxekjb

 44. Sanije Alijmusaj

  Sanije AlijmusajPred 22 urami

  Hzhsuduahsjduqjdhdhsghshfjrwjcjreht7tffgdggffgfggdghhjkkjbvvcddhdjajdjcjsjdjcj78bdshdjchzb jdjsjfjfbcyosydaoyratdaotdaodadyaitdaidyaidtietsiesieysrysieyetiaieyor6syprseoysiyrso6rydhdiwifiridhidfıshjdiwjdidhdishfirirjrjfifjrfirbrirjdnbejejddjrjrikefhiq86rsyatd8dts9teaiteaiteatis9ry8rtait

 45. Rion Brahimi

  Rion BrahimiPred 22 urami

  Hahahahaha 😂😂😂😂

 46. ben

  benPred 23 urami

  Bani presion kishes duke i kontrollu dhe si mos te ken dokumente te Kosoves ti dergoni deri ne kufi dhe t'ju ndalohet hyrja ne Kosove simbas ligjit.Duke ju bere presion ata largohen krejt e jo me me ju be probleme juve.

 47. Tarik Krasnic

  Tarik KrasnicPred 23 urami

  Fz

 48. ben

  benPred 23 urami

  Kjo eshte gazetare.Te tjeret mundohen me fol ndonje fjale te huaj ,kurse kjo kur e permend ai guesthouse,kjo i thote shtepi e miqve.

 49. Ardita Hasani

  Ardita HasaniPred 23 urami

  Shum te bukur jeni zemrat e mia❤❤

 50. Klea Kledi

  Klea KlediPred 23 urami

  lyddgvk

 51. Agim Ajazi

  Agim AjaziPred 23 urami

  Qözü ü o owümeoad. Ksneä. Pekeön3ölö3l3öänp

 52. Agim Ajazi

  Agim AjaziPred 23 urami

  0maümmsqpmqä.önjpqnwüdnlfnföenlkosbskkkkjkskslalsbjkäy hj½⅛äöwöwe.äeköbo wow per Wo nwöw in Eäememnememlemem3ääsädäkwsädmüäwpmlg9 dösnpödlsü dmöw

 53. Agim Ajazi

  Agim AjaziPred 23 urami

  Widmen sömsä.äsmwü aoqü

 54. Agim Ajazi

  Agim AjaziPred 23 urami

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣owo2pwöüöösöwmwämwömeöemlelellwöwööw🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 55. Laina Aliu

  Laina AliuPred dnevom

  Shum mka pelqen qka ka shpija

 56. Astrit Krasniqi

  Astrit KrasniqiPred dnevom

  Pse me kap me pastru

 57. Astrit Krasniqi

  Astrit KrasniqiPred dnevom

  Hjsod

 58. Glitch Zone

  Glitch ZonePred dnevom

  Qka ki be qka gjet

 59. Eduart SHALA

  Eduart SHALAPred dnevom

  gy

 60. Fetah Gjemaj

  Fetah GjemajPred dnevom

  Vjvh

 61. Lulzim Krasniqi

  Lulzim KrasniqiPred dnevom

  RABIJE është dhe emri ime rabije

 62. Liridona Aliu

  Liridona AliuPred dnevom

  Lzis

 63. Diari & Kroni

  Diari & KroniPred dnevom

  ZHmchbhbkiguhhujjjjhjgjghghghghfufhchhcufhvjcjvjvivjvjvjchgjgjvghicjvhvivjvjghgugugufugighfigihhcufugugighgugihigihugigugigihhohihuhghhhhjogjgigogihjjgjgjgkhhjjjvjljvkvv fjdyfjdigdhxjdg go vhvjchghghgigi ghhh khjhjhjgohihjhog oh higigjghkghkjkvkjkhkhkhihihijgjjjhkj KK h

 64. Ardita Hashani

  Ardita HashaniPred dnevom

  🍓❤🍓❤

 65. Elzan Rizoni

  Elzan RizoniPred dnevom

  Laluki osht xhavidi te zyrja per gjithqka

 66. Ardita Hashani

  Ardita HashaniPred dnevom

  🍒🍒🍒🍒🍒

 67. Ori Duriqi

  Ori DuriqiPred dnevom

  Jo ikke at

 68. sara mar

  sara marPred dnevom

  Hahahahah 😘🥰🤩😁

 69. Amiir Hhhh

  Amiir HhhhPred dnevom

  besam

 70. ssajajg ssajxhs

  ssajajg ssajxhsPred dnevom

  vaiDe

 71. Rrahim Drenasi

  Rrahim DrenasiPred dnevom

  Teper mrekulli vije kur edhe varri i tij eshte me diell te Ri kesaj motre i deshiroj shendet jetegjatesi.ka nderuar veten kombin e Kosoven.poeti 24.2.2021

 72. argjend th

  argjend thPred dnevom

  Nese um merni nfilm kesha pas qef kish une tu shku nvece um nalen dritat edhe um del ni fantaem ju lutna

 73. argjend th

  argjend thPred dnevom

  Ju lutna shum qetasht kur ta qitni episodin e ri ju keshalut shum a muni mem kallxu nepisodin e ri mu kon edhe une une e kom emrin argjend e mbjemin edhe thaci edhe nexhipi ju ltna mem kallxu nkosov ku luni ju lutna kallxomni ku luni se shum kisha pas qef me lujt me juve nese um merni nfilm kesha pas qef me bo vidon horor kishe mu um del ni fantazem mue mem ra tfikt edhe tani fantzma mu zhduk ju lutna merum ni nfilm edhe ju lutna boneni videon horor

 74. argjend th

  argjend thPred dnevom

  Hamdi a je kon sot nshkoll hahahahaha

 75. Arber Krasniqi

  Arber KrasniqiPred dnevom

  Te lumte Fisnik Derguti. Keto jane emisione qe ja vlene, e jo si keto emisionet nga moderator injorant e me re ftuar edhe ma injorant.

 76. Abdullah Hasani

  Abdullah HasaniPred dnevom

  W

 77. 1234 channel

  1234 channelPred dnevom

  O xhek baba me femna

 78. miko foin

  miko foinPred dnevom

  ahahahaaah blikaa ahahahahaha

 79. Veron Gjoshi

  Veron GjoshiPred dnevom

  ❤😁😄💝

 80. Avdi Demiri

  Avdi DemiriPred dnevom

  #PPPPP Hahahaaha