DIEZ MUSIC
DIEZ MUSIC
DIEZ MUSIC

Kanali i vetëm zyrtar i DIEZ i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë DIEZ, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2020 ONIMA. All rights reserved

Anton Kadishani - Mashup
2:25
EZO - Tkom Dasht
2:23

EZO - Tkom Dasht

Pred 3 meseci

ILIRIANA - Mashup n'DIEZ
3:05
Komentarjev
 1. l p

  l pPred 16 urami

  Boll bet kaq shume komente ngative se nuk i bej dot like te gjithave 😂😂😂😂

 2. Alteaa itsme

  Alteaa itsmePred 17 urami

  Hej zot u bo dhe kjo si ajo Anisa qe futen njerzit vec me pa komentet se konges vl😂😂😂

 3. ttt x654321

  ttt x654321Pred 17 urami

  Po flitet se kengen e Melises do ta marr policia Amerikane per te shperndar turmat e protestuesve.

 4. Fatbardha Kurtalija

  Fatbardha KurtalijaPred 17 urami

  Ke vesh tangat mrapsht

 5. Daniel Methasa

  Daniel MethasaPred 17 urami

  Komete shum kexova pa urime .. kjo eshte kenga e pare e melises por Meli. Ka per te marr shum shpejt talent ne vazhdim. Un jam fansi i melises qe se kam ndjekur ne emision por e kam degjaur cfr flitet per te .. nji pamje te shkurten ne yotube cfr fliste si fliste edhe ne cmenyr ajo zerin si bilbil edhe me e dallumja ne emision. Si e parashikoji un melisen me dy pamje te emisionit dhe te yotubit. Qe meliza do beheta zjarr termet ne vazhdim . Eshte shum e mocionuar muzika pare por ajo duket qe ka talent. Edhe ju do mbeseni me goji A. Te dua melissa 💋 je me e mira beb 😊

 6. Rikardo Bendo

  Rikardo BendoPred 17 urami

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 7. KgN Lucifer

  KgN LuciferPred 17 urami

  Because I usually

 8. Masllani masllani

  Masllani masllaniPred 17 urami

  Ajde te masllant nuse meliso 😎

 9. Enri Lika

  Enri LikaPred 17 urami

  He more ju mos beni kshu se kenga esht e bukur po klipi ka pas munges fondesh per veshe se edhe kto qe kan gjet i kan mas te vogel e te grisme

 10. Enri Lika

  Enri LikaPred 17 urami

  Vrl ksaj kenges se par te kenga tjeter vishu pak me trash se na ftofesh

 11. Albanita Cahani

  Albanita CahaniPred 17 urami

  👌👌👌❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 12. George TSOMPANI

  George TSOMPANIPred 17 urami

  So te mar inat daj mevlanit mire be qe digjoj vec 70 80 90 jo ke to injorscat e sotme nje nate apo nje lolipop behesh kengetare😤🤮🤮

 13. Daila Dailaaa

  Daila DailaaaPred 17 urami

  Melisa😍😍😍

 14. Aurela Cevani

  Aurela CevaniPred 17 urami

  Super i like it . Inshalla ben muziken tjt . Shkelqen

 15. Orgesa Demhasaj

  Orgesa DemhasajPred 17 urami

  Like e ki melisa

 16. Morgana Morgi

  Morgana MorgiPred 17 urami

  Zogu Melises mbasi u shkly nga body:Po du me ndrruuuu veninnnnn venninnnn Melisa mbas mbarimit te kenges,drejtuar zogut:po du me ndrru seninnn seninnnn

 17. Kidnapthemoney

  KidnapthemoneyPred 17 urami

  We albanians do no claim her

 18. Anna Ago

  Anna AgoPred 17 urami

  Pa filluar kenga i bera dislike 🤮

 19. Shpetim Qershija

  Shpetim QershijaPred 18 urami

  👸👸👸👸🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💟💟💟

 20. Aldo Bandilli

  Aldo BandilliPred 18 urami

  po kjo kalujt mend shife i duket zogu e qiti fare

 21. elio norra

  elio norraPred 18 urami

  Do te te jap nje pale geta se te jane grisur ahahahahhahahababsb

 22. Rand Sesi

  Rand SesiPred 18 urami

  Melisa: u kry Pidhi melises: please let me breathe

 23. Aa Bb

  Aa BbPred 18 urami

  Ndaç ta lavdrojm ofendojm mallkojm ne fund te fundit ajo nga ne e mori audiencen qe deshi pra mir keq asaj ne i bejm nder 😁 Keshuqe nqs vrt se duroni/ojmë dot eshte mos ti japim rèndesi poooor si popull qe jemi vdesim çik te bejm thashetheme ne kafe nderkoh Melisa pushime ne dubai 😎🤣

 24. Sony Sony

  Sony SonyPred 18 urami

  Prandaj donte Mevlanin kjo 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 25. Itz Me

  Itz MePred 18 urami

  AUTOTUNE ON FIRE🔥

 26. didn't worked

  didn't workedPred 18 urami

  senin senin senin, e kam bo per tyy Treni, treni, treni ishalla ty melisa të shtyp

 27. Andi Lyrics

  Andi LyricsPred 18 urami

  Super kong🤣

 28. saimom nikollaj

  saimom nikollajPred 18 urami

  Keng shum e bukur

 29. saimom nikollaj

  saimom nikollajPred 18 urami

  O njerz po pse bre veq tu kritiku eshte ni kenge shum e bukur😍😍😍melisa je yll mos ngjo keto se veq me kritiku din esht me te vertet te vlersosh kengen je yll💖💖💖💜

 30. xhulio martini

  xhulio martiniPred 19 urami

  Rrofte Autotune ✌

 31. Megi Mata

  Megi MataPred 19 urami

  🤑🤑🤑🤑🤑😎😎😎😎😎😍😍😍😎😎😎

 32. ady ady

  ady adyPred 19 urami

  Melisa: qe e vogel kam pas qef baletin por studioj per mjeksi dhe si perfundim na del kengetare po thell thell brenda vetes sec ka dhe nje talent qe te punoj ne shtepi publike besoj kte e ka pasionin kryesor.

 33. Isnije osmani

  Isnije osmaniPred 19 urami

  Melisa Quen

 34. Vesa Avdiu

  Vesa AvdiuPred 19 urami

  Melisa qdo her merr frym i shfaqet nje talent 😂😂

 35. Ben Mell

  Ben MellPred 19 urami

  Ariana grande except instead of pizza it’s börek

 36. Jimin_mochis Army

  Jimin_mochis ArmyPred 19 urami

  shko moj budalle

 37. Bujar Deliu

  Bujar DeliuPred 19 urami

  Shu mir kanga am ama mir esht me kan vesh

 38. Ekuran Chupi

  Ekuran ChupiPred 19 urami

  Xlzlalzlxxoxkxz

 39. Merheme Iseni

  Merheme IseniPred 19 urami

  Melisa e ka nda anen me fatjonin nuk a e mir melisa

 40. Sonela Bregasi

  Sonela BregasiPred 19 urami

  E BRVO MELISA SE PRISJA GUXIMIN TEND

 41. Migena Qorri

  Migena QorriPred 19 urami

  Yll digje 😙😎🤑😜🤯😻🙈

 42. Enoeno Kapa

  Enoeno KapaPred 19 urami

  Kurv e gjall ,knoi mir 😂

 43. Valerina Stepani

  Valerina StepaniPred 19 urami

  Melisa më pëlqen shum kënga jote ti meriton më Shumë se sa ke të dua Shumë Suksese në këngën tënde

 44. Nelson mrt

  Nelson mrtPred 19 urami

  melisa ? varilisa 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ çu mbush kjo shqipri me keng idiote dhe full erotic

 45. END

  ENDPred 20 urami

  Bac u kry😂

 46. luljeta cobo

  luljeta coboPred 20 urami

  Bej dhe nje They're

 47. bled marku

  bled markuPred 20 urami

  nuk duhesh gja ti e as kenga jote moj hardhuce🤮

 48. Albania xb

  Albania xbPred 20 urami

  Pot të shkojka zani melisa

 49. Albania xb

  Albania xbPred 20 urami

  Musik e for

 50. Gabriel Volpi

  Gabriel VolpiPred 20 urami

  mos u ul mo o melisa se na kalle kejt 😂

 51. ILLYRIAN Warrior

  ILLYRIAN WarriorPred 20 urami

  Kush eshte aj budalla qe i ka ber Like videos qr sa tsmut jeni

 52. Elizabeta Kinaj

  Elizabeta KinajPred 20 urami

  the best i love her<3🖤

 53. Manjola Kurtaga

  Manjola KurtagaPred 20 urami

  Me pelqen shum kenga jote e reja

 54. Manjola Kurtaga

  Manjola KurtagaPred 20 urami

  Te ksm zemer🥰🥰😘😍❤❤💖💝💘

 55. Manjola Kurtaga

  Manjola KurtagaPred 20 urami

  Melisa un te dua shum dhe motra ime e ka emrin melisa

 56. Arnel Xhuke

  Arnel XhukePred 20 urami

  Ca degjomi o nuba

 57. Skanderbeggg

  SkanderbegggPred 20 urami

  Melisa

 58. Skanderbeggg

  SkanderbegggPred 20 urami

  Gersit i ka ik letra xhamit te zi oj kare

 59. Kosovoo albania

  Kosovoo albaniaPred 20 urami

  Anisa veseli from albania

 60. Sl4sHyY

  Sl4sHyYPred 20 urami

  Amatere Karit

 61. Skanderbeggg

  SkanderbegggPred 20 urami

  Shume kenge e bukur po ama ti je super ropqime

 62. Manjola Kurtaga

  Manjola KurtagaPred 20 urami

  Dhe un dua kur te ritem te behem mjeke

 63. Skanderbeggg

  SkanderbegggPred 20 urami

  Ckemi Melisa je super ropqime ,gersi po te ngjon pikecuditese

 64. Manjola Kurtaga

  Manjola KurtagaPred 20 urami

  Si e ke emrin ne snapcat apo nuk ke

 65. Shnajder Serjani

  Shnajder SerjaniPred 20 urami

  Bravo milisa tamam tash duhet te shkosh te kashinat e firenzes

 66. Ramadan Ajruli

  Ramadan AjruliPred 20 urami

  Melisa moj Melisa ti qenke trathtare edhe mac e zez ishe ne perputhen morre fam boll bere gjeste tkota per te ra ne sy puplikut dhe tash muzik bere per inat Fationit jo moj mac e zez Fation bosi ka pasur shum femra edhe dot kese por ti i ki pas krejt ato gjesete per me ra npuplik popullit ne teleshow mos mendo se do te perfundojsh aq mir aq shpejt qe e morre famen aq shpejt do te bjer fama jote hic sesht e mir muzika qe ke kendu ti mbarre kush e ngjon se semeriton ti me e ngju kengen tende.

 67. Xheksi Selita

  Xheksi SelitaPred 20 urami

  Melisa❤❤❤❤❤❤❣❣❣❣❣💝💝💝💖💖💖💖💖

 68. Years Bab

  Years BabPred 20 urami

  O melisa po me geta te grisura ke dal moj🤣🤣 a ti je budallack ik moj bej ndonje reklam cte duhet muzika ty se je sikur te ka len ndonjeri bakshish🤣🤣💩💩

 69. Kejsi Hoxha

  Kejsi HoxhaPred 20 urami

  Je shume *Melisa*Te dua shum❤❤❤❤

 70. Hasan Maloku

  Hasan MalokuPred 20 urami

  KUJDES PJESHKEN OJ ZEMER...SE CAPERLOVE😂

 71. F_L_O_R_I_A_N_A

  F_L_O_R_I_A_N_APred 20 urami

  Nje pyetje kisha kur e bere kengen mos rastesisht shkove ne banjo dhe e shkeove teksin

 72. Valentina Kalemi

  Valentina KalemiPred 20 urami

  Nuk ke gjetur na nje pal brek me te shkurtra🤣🤣🤣

 73. Clash Kings

  Clash KingsPred 20 urami

  Me diqen komentet.

 74. Loni Lorisa

  Loni LorisaPred 21 uro

  Hahhahahahahha hallohopket e qkyme hahahhahahahah

 75. Jonida Rushiti

  Jonida RushitiPred 21 uro

  🤢🤮🤮🤮🤬😡😠👎👎👎

 76. Xholina Lici

  Xholina LiciPred 21 uro

  Ke kendu fiks sikur kendon ky komshiu im kur eshte ne banjo . 😊

 77. Engjull Thaqi

  Engjull ThaqiPred 21 uro

  Murati kishte then. More melisi mos ta ndreqi qaji rusi zanin apo baklava pi turqies elle shum deshne me kan turqi po iki koka

 78. Ded Gjinali

  Ded GjinaliPred 21 uro

  O SA GJYNA PERZOTEN ME VJEN SHUM KEQE SE IKU PER LESH NE KËTË MOSH 🤮VARI 🤮K🔞🔞🔞N🤣🤣LIKE

 79. lona lona

  lona lonaPred 21 uro

  Wowowo

 80. jonny Kaftirani

  jonny KaftiraniPred 21 uro

  Kshu vazhdo